Z veseljem sporočamo, da smo na šolskem igrišču, ob podpori staršev, končno omogočili igranje košarke! Z namenom omogočanja boljše uporabe smo preuredili dva košarkarska koša, ki sta bila dolga leta postavljena v kotih šolskega igrišča. Predhodno sta bila zaradi nepraktičnosti za uporabo, ki je zahtevala začasno montažo pred nogometna gola, večinoma neuporabljena. Nič več ne bodo naši koši počivali v kotu in gledali nogometno žogo, sedaj so trajno pritrjeni v betonu in pripravljeni na akcijo. Dostop do njiju pa je varnostno zaščiten z ograjo, da se med košarkarsko norijo ne bo kdo spotaknil. Želimo, da naši učenci uživajo v igranju košarke in dosegajo uspehe tudi v tej športni panogi. Tako da, dragi učenci, vzemite svoje žoge in pokažite svoje košarkarske zvijače!