Tudi v letošnjem šolskem letu so se učenci naše šole s tekmovanj iz znanja angleščine vrnili z najžlahtnejšimi priznanji. Devetošolki Oliva Srebotnik in Laura Šmigoc sta na državnem tekmovanju dosegli zlati priznanji. Njun uspeh sta dopolnili Lucija Centner Žiger in Zala Voršič Doleček, ki sta osvojili srebrni priznanji. Državno tekmovanje je potekalo 3. aprila 2024 na OŠ I Murska Sobota. Vsem tekmovalkam in mentorici Ani Perović iskreno čestitamo.

Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za 8. in 9. razrede je potekalo 21. novembra 2023. Bronasto priznanje so na šolski stopnji osvojili osmošolci Marko Petić, Luka Matavž, Aja Gerbec in Kristina Kocbek. Med devetošolci so bronasta priznanja na šolski stopnji prejeli Šjama Grobelšek in Jošt Dai Ozmec.