Učbeniški sklad

Na OŠ bratov Polančičev je organiziran učbeniški sklad, s katerim vsem učencem omogočamo brezplačno izposojo učbenikov. Za vse učence od 1. do 9. razreda velja, da avtomatsko postanejo uporabniki šolskega učbeniškega sklada. V kolikor si kdo ne želi izposoditi učbenikov v učbeniškem skladu OŠ bratov Polančičev, podpiše ODJAVNICO. Oddate ali pošljete jo upravljavki učbeniškega sklada najkasneje do petka, 23. 6. 2023, na spletni naslov diana.tavcar-rocenovic@osbp.si.

Učenci si učbenike izposodijo za eno šolsko leto. Ker so učbeniki last šole oziroma njenega učbeniškega sklada, morajo učenci na izposojene učbenike paziti in z njimi lepo ravnati.

Učenci si bodo učbenike izposodili prve šolske dni novega šolskega leta v šolski knjižnici.